DekoIdeja  
Kontakti
"Deko Ideja"
Adrese: Dzirnavu 100 (ieeja no iekšpagalma), Rīga, LV-1050
Telefons: 24227337
Papildinformācija:
Pie ēkas ir maksas autostāvvietas.
Seko mums
 
Par mums   Ligita Liberte Jegorova

Mani sauc Ligita Liberte Jegorova.


Esmu brīvmāksliniece no Latvijas.

Mana iedvesma nāk no visām faktūrām, krāsām un matērijām ... organiskām, rūpnieciskām, modernām un senām ..., bet galvenokārt no bezgalīgajām iespējām radīt ar niecīgām stikla pērlītēm.
Tas, kas sākās kā nesteidzīga laika pavadīšana, tagad ir kļuvis par manu pamatnodarbi. Es turpinu pastāvīgi apgūt jaunas izšūšanas tehnikas. Pēdējo divu gadu laikā mācos Lunevillas izšuvumus un dizainu pie augstas klases meistares Irenas Gašas.

Manus darbus var apskatīt:
https://www.instagram.com/ligitaliberte/, https://www.facebook.com/ligita.jegorova,
www.ligitaliberte.com

Pašlaik  pasniedzu pērļošanas  kursus "Olaines Pieaugušo izglītības centrā". Piecus gadus pēc kārtas organizēju pilsētas mēroga izstādes rokdarbniecēm pērļotājām. Ar savām rotām atbalstu labdarības pasākumus.
Piedalos starptautiskos konkursos:
2019. gads Fināliste.  GREENBIRD 2019 ar Swarovski atbalstu Lielais konkurss, kategorijā kakla rotas (Krievijas Federācija, Maskava).
2017. gads Uzvarētāja. PurpleFox konkurss "Noslēpumainainā  svešiniece" ar šibori lentēm , kategorijā aksesuāri (Ukraina, Kijeva).
2012. gads Diploms. Starptautiskā izstādē "Art Teddy Planet" (Igaunija, Tallina).
Publikācijas:
2017. gads Nr.6 Publikācija uz žurnāla Fashion Hendicraft vāka
Pateicības raksts:
2018. gads no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas par ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā.

Mans hobijs ir gleznošana. Pārējā laikā es radu rotaslietas saviem klientiem. Katra manis radīta rota ir piepildīta ar manām sajūtām, izpratni par krāsām, formām, ilūzijām un sapņiem – manas rotas ir mans skats uz dzīvi ar piepildījumu.